З цього парламенту нічого путнього не вийде – Береза

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Парламент 8-го скликання, на який покладалося стільки надій при його обранні, виявився недієздатним, ніж більш ранні версії ВР. Новостворений парламент також порушує регламент і приймає лобістські закони, в той час як для прийняття законів, що допомагають провести реформи в країні, не вистачає депутатських голосів.

  Про це пише у соцмережі народний депутат Борислав Береза, передає «Пу».

  Мала частина порядних людей, які працюють нині у ВР, не можуть нівелювати ту масу неякісного продукту, які сьогодні видають «народні обранці», що переслідують свої цілі.

  «Верховна рада – це театр абсурду, поєднаний з потоком свідомості. Чисті бізнес-проекти, орієнтовані на особисте збагачення, борці за громадські інтереси і лобісти, екс-регіонали та екс-революціонери, аграрні барони і журналісти, корупціонери і борці з корупцією, ідіоти і генії, олігархи і утримувані, наперсточники і грантоїди – це все наша Рада. І присутня ложка порядних людей в цій бочці користолюбства. Якщо хтось думає, що цей вінегрет їстівний, то він сильно помиляється. Коли страву зіпсовано, то її викидають», – переконаний нардеп.

  Береза вважає, що з парламенту цього скликання «нічого путнього не вийде». Нардеп сподівається, що можливо «перезавантаження» – нові перевибори зможуть змінити ситуацію.

  «З цього парламенту нічого путнього не вийде. Порушення регламенту і прийняття лоббістких законів – це стандартна практика 8-го скликання. Необхідне перезавантаження. Не факт, що після перезавантаження станеться якісна зміна парламенту, але скоро цей віз з квадратними колесами вже не те, що не поїде, але навіть волоком не потягнеться. Чекаємо перевиборів. Сподіваюся, що це допоможе. Повинна ж коли-небудь змінитися ситуація», – пише Береза.

   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150