Для Порошенка продати Roshen, як для Гейтса продати Microsoft, – Шимків

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Заступник голови Адміністрації президента Дмитро Шимків вважає Петра Порошенка видатним бізнесменом і пояснив, чому Roshen досі не продали.

  Про це він заявив в інтерв’ю "ВВС Україна".

  За словами Шимківа, влада веде війну з незаконно створеними монополіями.

  "Насправді, ми тиснемо на монополії, які побудовані на неправомірному використанні державних ресурсів. У всьому світі вітають, що нарешті держава почала тиснути на олігархів, адже коли зникає олігархія, виникає конкурентне середовище", – пояснив Шимків.

  Він також заявиd, що вважає "Порошенка видатним бізнесменом в Україні – адже створити компанію у сфері FMCG (товарів широкого вжитку), яка працює на українському висококонкурентному ринку і конкурує з міжнародними брендами, створити український продукт високої якості – це непросто".

  "Він же не залучає державних службовців, переконуючи, щоб мама і тато купували Roshen. Люди самі ідуть та купують через високу якість", – сказав Шимків.

  При цьому він переконує, що президент виконає свою обіцянку і продасть Roshen, хоча це непросто.

  "Це як звернутись до Білла Гейтса продати Microsoft. Знайдіть, хто купить цю компанію одразу. Roshen – це одна з найбільших компаній у сфері FMCG в Україні. Хто може вийти і одразу заплатити його вартість?", – запитав заступник голови АП.

  Він додав, що "росіяни зробили все, аби заблокувати процес продажу".

  "Інвестори не стоять у черзі, щоб купити. Nestle колись купив "Світоч", та компанія була набагато меншою, а перемовини тривали кілька років", – додав Шимків.

  Як відомо, одразу після обрання президентом Порошенко пообіцяв продати свій бізнес, але поки що конкретну пропозицію висувало тільки Nestle.

  Проте, за даними ЗМІ, Порошенко оцінює Roshen у три мільярди доларів, а Nestle готове заплатити лише мільярд.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150