Ляшко розповів про пропозицію Порошенко зайняти посаду генпрокурора

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Лідер Радикальної партії України Олег Ляшко заявив, що глава держави Петро Порошенко неодноразово пропонував йому різні посади, в тому числі і генерального прокурора. Про це він розповів в інтерв’ю виданню «Цензор.net». За його словами, розмова про призначення відбулася тиждень тому.

  «Порошенко каже: так і йди генпрокурором! Він думав, що я відмовлюся. А я кажу: "Без питань! Вносьте подання на відставку Пшонки і на моє призначення" », – заявив Ляшко. Він уточнив, що президент вирішив перенести дане питання на осінь, коли «буде переформатуватися уряд» країни.

  Ляшко розповів, що пропозиція стати генпрокурором президент йому зробив після того, як депутат виклав йому план дій на даному посту. «У мене б за два тижні знайшлися всі матеріали, і було б подання Генпрокуратури про зняття недоторканності з Бойко (міністр палива та енергетики при Вікторі Януковичу), з Льовочкіна (колишній глава адміністрації президента) та інших з банди Януковича », – зазначив лідер Радикальної партії.

  Ляшко нагадав про те, що Порошенко також пропонував йому зайняти посаду віце-прем’єра. На це депутат відповів, що «має намір поки залишатися в парламенті». «Я думаю, що насправді мені цю посаду пропонують не тому, що цінують мої організаторські здібності, а щоб виштовхати мене за стіни парламенту», – підкреслив він.

   

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150