Василь Попович про об’єднання територіальних громад: В обласній раді створена прорегіоналівська більшість

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова фракції ВО "Свобода" Василь Попович прокоментував голосування обласної ради за перспективний план об’єднання територіальних громад всупереч волі самих громад.

  "Не узгоджено об’єднання більше половини громад. Їх колективізують насильницьки, не питаючи їхньої думки. Це вдалося завдяки голосуванню колишніх реогіоналів та їхніх сателітів. Це депутати колишніх фракцій "Відродження", "Нашої України", "Народної партії", Української партії" та інших. До них долучився "Народний фронт" та частина "Батьківщини". Утворилася така нова прорегіоналівська більшість", – говорить політик.

  Зокрема, депутат розповів про абсурдну ситуацію, яка виникла під час голосування.

  "Голова села Боднарів встала під час голосування та заявила, що має документи про утворення територіального об’єдання Боднарів. Тобто хотіла внести зміни до перспективного плану. Але її навіть не стали слухати. Ми бачимо, що нічого не змінилося, жодних демократичних змін", – розповідає Попович.

  За його словами, "Свобода" звернеться до прокуратури, щоб правоохоронці відреагували на всі порушення, які відбулися при голосуванні за таке об’єднання територіальних громад.

  "Люди побачать поіменне голосування за цей абсурдний перспективний план об’єднання. І тоді зможуть на місцевих виборах запитати, чому депутат їх насильницьки колективізує всупереч волі громади", – резюмував Василь Попович.

   
  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150