Андрій Подільський назвав поновлення люстрованого Кавацюка на посаді провокацією

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Кілька днів тому люстрованого "Правим сектором" і звільненого з посади керівника Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області знову поновили на посаді, пише "Стик".

  9 квітня цього року "Правий сектор" прокатав чиновника у сміттєвому баку. Мотивом для таких дій стала реєстрація партії "Опозиційний блок" на Прикарпатті. Заяву на звільнення Василь Кавацюк писати відмовився, але його все ж попросили піти з посади. Два тижні тому Кавацюк пройшов конкурс на раніше займану посаду. "Стик" запитав у керівника "Правого сектору" Андрія Подільського, яких дій очікувати після поновлення на посаді люстрованого чиновника.


  "Стосовно цієї справи ми шукаємо юридичні аспекти, у яких є ознаки порушення закону про люстрацію, – зауважив Подільський. – Звертаємо увагу на моральну сторону його поведінки, адже він прокатався у смітнику і це жодним чином на нього не вплинуло. Ця ситуація ілюструє нашу діючу владу, якщо такі люди й досі залишаються на посадах. І виникає питання до Міністра юстиції, як він може призначати на високу посаду люстрованого чиновника. Система відновлюється у найгірших її проявах. Ми будемо привертати до цього факту увагу громадськості, активізувати спротив. Водночас ми розуміємо, це була провокація для "Правого сектору" до неадекватних дій".

   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150