Більше тисячі працівників СБУ зрадили Батьківщину

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Службі безпеки назвали кількість зрадників України. За їх даними, 1372 працівників спецслужби залишилися на окупованих територіях Луганщини, Донеччини та Криму.

  Про це розповів голова СБУ Василь Грицак, новину повідомляє «Преса України».

  Голова СБУ підтвердив інформацію військової прокуратури про 1372 працівників спецслужби, які залишилися на окупованих територіях Луганської та Донецької областей, а також Криму.

  «Я не можу сказати на сто відсотків, що кожен із тих, хто не перейшов на нашу територію, перейшов на бік ворога і працює проти нас, але ці люди справді залишилися на території анексованого Криму. Це представники управлінь СБУ Донецька, Луганська і Автономної Республіки Крим», — зазначив Василь Грицак.

  СБУ має інформацію про своїх колишніх співробітників, які залишись на окупованих територіях.

  «Ми знаємо цих співробітників не просто по прізвищах, ми їх у хорошому розумінні «ведемо». Це справа честі, тому що скласти присягу на вірність Вітчизні можна один раз, і якщо ти її порушив — ти злочинець. Ми знаємо, хто з них служить росіянам, хто просто відійшов від служби і займається бізнесом», — сказав Грицак.

  За словами голови СБУ, кількість зрадників, які у наразі працюють на Росію, значно перевищує кілька сотень.

  «Їх більш ніж 100 і 200. Я не буду це приховувати. Але крапки над «і», врешті-решт, будуть розставлені», — запевнив Василь Грицак.

  Нагадаємо, військова прокуратура збирає докази, аби притягнути до відповідальності 8 тисяч правоохоронців та військовослужбовців, які перейшли на сторону сепаратистів.

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150