Бійці «Правого сектору» увійдуть у спецпідрозділ СБУ «Альфа» – Ярош

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Провідник руху «Правий сектор» Дмитро Ярош детально розповів про угоду щодо входження бійців ПС до складу СБУ. Він розповів, лави якого сааме підрозділу поповнять «правосеки» і які завдання вони зможуть виконувати. За його словами, процес входження вже розпочато.

  Новину повідомляє «Преса України».

  «Довготривалі переговори, які велися з представниками державних структур, набули конкретні обриси. Бойові побратими з СБУ, які займають дуже високі посади в цій ієрархії, приїхали на нашу базу (поки не називатиму їхніх імен). Приїзд був узгоджений з головою СБУ Василем Грицаком. Ми отримали пропозиції щодо входу наших бійців до центру спеціальних операцій «Альфа», – повідомив Дмитро Ярош.

  За його словами, 2\3 особового складу бойових підрозділів ПС виявили бажання втупити в склад СБУ. Мова йде про тих бійців, які мають бойовий досвід.

  «Я рекомендував одного з комбатів на командира цього підрозділу. Відповідно далі так само нами обговорюється структура і знаходяться оптимальні варіанти, бо ми маємо і лінійні підрозділи, і батареї вогневої підтримки… Через кілька днів починають працювати і медкомісії по наших бійцях», – розповів Ярош, підкресливши при цьому, що чимало деталей цього договору мають гриф «таємно», а тому не можуть бути ним озвучені.

  Входження бійців ПС в склад СБУ, за словами провідника, допоможе боротися як із зовнішнім, так із внутрішнім ворогом України. Щодо можливості «правосеків» воювати в зоні АТО, то в СБУ запевнили, що вони її матимуть.

   

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150