В Івано-Франківську розповіли про реформи місцевого самоврядування

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 8 вересня, в приміщенні Івано-Франківської ОДА провели інформаційний семінар-диспут з питань обговорення змін до Конституції в частині децентралізації влади та Закону України «Про місцеві вибори» у рамках Програми: «Рада: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», повідомляє "Стик".

  Як зауважив Дмитро Дзвінчук, керівник "Офісу реформ" в Івано-Франківську та організатор заходу, реформа місцевого самоврядування спізнилася в Україні на 12-15 років. На його думку, якщо громадянин отримує на місці всі необхідні послуги, рішення, зменшиться необхідність звернення до вищих органів влади, відтак і бюрократичні процедури".

  Лідія Євтушенко, головний спеціаліст Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України: "В країнах Європи якість життя громадян набагато вища, ніж в Україні. Збалансована влада в державі є гарантом єдності і цілісності країни. Ми довго йшли до децентралізації, а тепер швидко впроваджуємо ці процеси. Україна почала реформи без змін до Конституції. 1 квітня 2014 року була створена концепція, яка показувала шляхи. Наразі децентралізація влади відбувається у всіх напрямках, в тому числі галузевих. Основний виклик – це зміна свідомості, адже за старими правилами ніхто не хоче працювати".

   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150