Полторак розповів про чисельність ЗСУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Міністерстві оборони України переконані, що в Україні буде створена армія, яку поважатимуть всі країни. Крім того, за останній рік чисельність Збройних сил України зросла вдвічі, а саме від 146 до 280 тисяч осіб.

  Про це під час робочої поїздки до зони проведення антитерористичної операції на Донбасі заявив міністр оборони України Степан Полторак. Новину передає «Преса України.

  Полторак зауважив, що сьогодні непросто відновлювати ЗСУ.

  «Але ми робимо все, що від нас залежить. Лише за останній рік зросла чисельність українського війська – від 146 до 280 тисяч», – підкреслив міністр.

  Він також додав, що українські військовослужбовці ще відчувають проблеми із бюджетом, харчуванням. Однак, за його словами, потрібно трохи терпіння.

  «Але впевнений, нам потрібно терпіння. Ми обов’язково створимо таку армію, якою б пишалися українці, щоб нашу армію не боялися, але поважали всі інші країни», – наголосив Полторак.

  Зазначимо, що цьогоріч у березні нардепутати проголосували за законопроект, у якому йшлося про збільшення чисельності ЗСУ до 250 тисяч військових.

   

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150