Олег Гончарук розповів про результати області за рік його роботи губернатором

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 25 вересня, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук прозвітував про результати діяльності та плани щодо розвитку регіону, пише "Стик".

  "За рік роботи на посаді голови ОДА хотів би прозвітувати про свою роботу і роботу колективу. Попри складну суспільно-політичну ситуацію, у промисловості збільшено обсяги виробництва у порівнянні з попередніми періодами. Щодо заходів по енергозбереженню видано понад 21 млн. кредитів населенню на придбання твердопаливних котлів. Потенціал аграрних підприємств достатній, щоб забезпечити підприємства харчової промисловості області. За обсягом освоєння капітальних інвестицій Івано-Франківська область зайняла 13 місце. Протягом семи місяців експорт товарів перевищував імпорт. У зв’язку з військовими діями відбулося переорієнтація торгівлі з Росії до ЄС. Особлива увага приділяється будівництву об’єктів соціально-культурної сфери. В області 95 об’єктів незавершеного будівництва. В результаті децентралізації зафіксовано позаплановий приріст бюджетів. Середня заробітна плата працівників області зросла на 14% і складає 3523 гривень", – зауважив Гончарук.

  Хоча покращення роботи потребує медична та освітня сфера. Губернатор закликав впроваджувати необхідні заходи самостійно, а не чекати, доки це хтось зробить за них.

   

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150