Віктор Анушкевичус заявив про бажання обійняти посаду міського голови Івано-Франківська

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 29 вересня, відбулася прес-конференція чинного міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса. Він заявив про своє бажання поборотися за крісло мера на місцевих виборах 25 жовтня, пише "Стик".

  Команда УНП заявила про бажання йти в Івано-Франківську міську раду на чолі з Віктором Анушкевичусом.

  "Я буду балотуватися на посаду міського голови. Деякі кандидати йдуть в інтересах кланів, які вкладають кошти, а потім хочуть їх повернути. Усі ці роки мною не керували партійні боси, за моєю спиною не стояли олігархи. Ми будемо дитячі садочки, дороги, місто розвивається. Все, що зроблено в місті, не є заслугами окремих людей чи партійних діячів – це здобутки всієї громади, наші спільні перемоги. Ми разом були на Майдані, разом пережили стихійні лиха. За цей час я здобув управлінський досвід, досконало володію ситуацією в місті. Йду на вибори з Україною в серці та з любов’ю до Івано-Франківська", – зауважив мер.

  Під час позачергових виборів до ВР Віктор Анушкевичус обіцяв більше не балотуватися на посаду міського голови Івано-Франківська. Порушення обіцянки пояснив тим, що змінились обставини, а ситуація в країні нестабільна. Через невдоволення, ненависть, зло важливо, щоб в Івано-Франківську була стабільна ситуація. А ще коли відбудеться децентралізація, можна реалізувати проекти, які через брак коштів до цього втілити не вдалося.

   

  (Visited 1 times, 1 visits today)
 • 180x150