Росія має ресурси, щоб вести війну на два фронти, – експерт

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Директор Центру близько-східних досліджень Ігор Семиволос запевняє, що участь Росії у військовому конфлікті у Сирії лише на певний час заморозить активність російсько-терористичних військ на Донбасі. З часом конфлікт на Сході України продовжиться, адже Путін знайде нові ресурси, яких вистачить на два фронти.

  Ігор Семиволос каже, що залучення військових сил Росії у Сирії, зменшить тягар на Україну, але на певний час. Експерт більш ніж впевнений у тому, що федерація має потрібну кількість військових та спецтехніки, аби «поділитись на дві війни».

  «Перемир’я, принаймні найближчим майбутнім, в тому чи іншому форматі буде зберігатися в Україні. Тобто сил у них (РФ – ред.) вистачить на два фронти, але в Україні наразі Росія буде й надалі такого більш-менш стійкого перемир’я», – додав український експерт.

  Експерт вважає, що ситуація у Сирії не зможе «затьмарити» українське питання. Семиволос впевнений, що увага Заходу від України не буде масштабно відтягнута.

  «Якщо мова йде про ЗМІ, про громадську думку, то, без сумніву, ключова увага зараз перерозподіляється на користь Сирії. Звичайно, політики повинні реагувати на громадську думку, тому Україна дещо втратить в увазі до себе, але не кардинально і це суттєво не вплине на ситуацію», – каже Семиволос.

  Нагадаємо, за повідомленням прес-секретаря Путіна Дмитра Пєскова підтримка Росією армії Сирії тимчасова. Так, Путін планує допомагати лише на час наступальних дій з боку збройних сил Сирії.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150