Політичну рекламу продовжують розміщувати у непризначених для цього місцях

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У місті Косові представником ОПОРИ було зафіксовано факт розміщення низки плакатів, що містять ознаки політичної реклами та символіку партії «Громадський рух «Народний контроль», у спосіб, який порушує правила благоустрою населених пунктів. Зафіксовані на фото друковані матеріали були розміщені на водостічних трубах будівель райцентру.

  Це вже не перший зафіксований випадок поширення друкованих матеріалів з порушенням правил благоустрою населених пунктів. Раніше ОПОРА вже повідомляла про аналогічні порушення у Івано-Франківській області, виявлені внаслідок поширення поліграфічної продукції з символікою партій «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», ВО «Свобода», ВО «Батьківщина» та партії «Воля».

  «ОПОРА вже вкотре звертає увагу політичних партій на необхідності дотримання законодавства під час поширення друкованих матеріалів з політичною рекламою, а також нагадує що поширення друкованих матеріалів на електроопорах, водостічних трубах, деревах, фасадах будинків тощо, передбачає відповідальність згідно статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення – карається накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян,»– зауважує Іван Маруняк, координатор громадянської мережі ОПОРА на Івано-Франківщині.

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150