В Івано-Франківську міську раду вдруге балотуватиметься тільки половина з діючих депутатів-свободівців

  • 180x150
  • Опубліковано:

    Вдруге не кандидуватимуть від «Свободи» у міську раду Тарас Бережанський, Віталія Дідич, Олег Войтичук, Андрій Гнатів, Віталій Голутяк, Олег Клипич, Іван Маркута, Роман Микула, Лариса Олексин, Богдан Полковник, Михайло Сеньків та Юрій Шуляр.

    А депутат Наталія Голодюк цього разу піде не в міську, а в обласну раду, пише "Галицький кореспондент".

    Нижче пропонуємо читачам ознайомитися із списком кандидатів у депутати Івано-Франківської міської ради від ВО «Свобода». До слова, очолив список екс-народний депутат Руслан Марцінків.

     

    Абрам’як Сергій Михайлович – 37 округ

    Бевський Олег Зіновійович – 34 округ

    Бурко Віталій Миколайович – 18 округ

    Вагилевич Мар’ян Володимирович – 36 округ

    Вітенко Микола Іванович – 19 округ

    Гавриш Петро Орестович – 41 округ

    Гаргат Володимир Федорович – 6 округ

    Горан Оксана Михайлівна – 9 округ

    Гоянюк Ольга Миколаївна – 31 округ

    Григорів Надія Миколаївна – 30 округ

    Грималюк Андрій Васильович – 35 округ

    Джус Ірина Богданівна – 11 округ

    Дротянко Вікторія Володимирівна – 1 округ

    Дубас Ярослав Володимирович – 24 округ

    Загурська Надія Лаврівна – 5 округ

    Загурський Олег Васильович – 26 округ

    Іванова-Комарщук Олександра Анатоліївна – 32 округ

    Капустяк Олег Іванович – 29 округ

    Карабин Наталія Богданівна – 28 округ

    Качанко Олександр Іванович – 33 округ

    Квасна Тетяна Миколаївна – 10 округ

    Кімачук Роман Михайлович – 25 округ

    Котович Ростислав Володимирович – 22 округ

    Лемчак Олег Володимирович – 39 округ

    Максимчук Ігор Євстахович – 27 округ

    Малярчук Михайло Володимирович – 16 округ

    Марцінків Роман Богданович – 12 округ

    Муравйова Леся Іванівна – 8 округ

    Онуфріїв Роман Михайлович – 42 округ

    Павликівська Уляна Василівна – 14 округ

    Продан Маріанна Василівна – 17 округ

    Романюк Сергій Васильович – 2 округ

    Савчук Оксана Василівна – 13 округ

    Синишин Віктор Іванович – 15 округ

    Скиданчук Василь Михайлович – 21 округ

    Стефанко Сергій Львович – 7 округ

    Строїч Андрій Петрович – 3 округ

    Терешенко Лілія Альбертівна – 20 округ

    Тютюник Андрій Богданович – 38 округ

    Харук Роман Романович – 4 округ

    Шевчук Ігор Михайлович – 23 округ

    Яцинович Микола Ярополкович – 40 округ

     

    (Visited 69 times, 1 visits today)
  • 180x150