ДТЕК Ахметова підозрюють у фінансуванні тероризму

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У "ДТЕК Дніпроенерго" проведуть позапланову документальну перевірку фінансово-господарської діяльності підприємства у рамках кримінальної справи за звинуваченням у фінансуванні тероризму.

  Про це свідчить ухвала Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська від 13 жовтня, передає "Преса України".

  Встановлено, що посадові особи "Дніпроенерго" сприяли фінансуванню тероризму. Зокрема, за договором від 20.06.2014 купили у ТОВ "Східна Вугільно-Енергетична компанія" (м. Донецьк) вугілля, яке було поставлене на "Придніпровську ТЕС" і "Криворізьку ТЕС".

  В свою чергу, за даними слідства, "Східна Вугільно-Енергетична компанія" перераховувала гроші ТОВ "Донантрацит", які потім переводилися у готівку і спрямовувалися на фінансове забезпечення терористичної діяльності.

  Окрім того, ТОВ "Східна Вугільно-Енергетична компанія" саме обирало вантажовідправників вказаного вугілля. Серед них: ТОВ "Ексіменерго "ПЕК", ТОВ "Донвуглетехінвест" і ТОВ "Ремавтоматика".

  Повідомляється, що перевірка триватиме з 19 до 6 листопада.

  Варто зазначити, що власниками "ДТЕК Дніпроенерго" є Фонд держмайна (25%), а також "DTEK energy b.v." (Нідерланди, 43,81%) і "DTEK Holdings Limited" (Кіпр, 25%), що підконтрольні Рінату Ахметову.

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150