Олігарх Дмитро Фірташ повернеться в Україну

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Український олігарх Дмитро Фірташ приїде в Україну наступного тижня. Востаннє бізнесмен був на батьківщині весною 2014 року. 2 грудня Фірташ братиме участь у з’їзді очолюваної ним Федерації роботодавців. На зустрічі виступить сам олігарх, а також колишні західні політики, зокрема колишній екс-віце-канцлера Австрії Міхаель Шпіндельеґґер та екс-прем’єр Польщі Вальдемар Павляк.

  Півтора роки впливовий багатій перебував під австрійським слідством, однак суд визнав його справу політично мотивованою та відмовився від екстрадиції Фірташа до США, пише Преса України.

  Нагадаємо, що Дмитро Фірташ був затриманий в березні 2014 року у Відні на підставі ордера на його арешт, який був виданий окружним судом американського штату Іллінойс ще влітку 2013 року. У США Фірташу пред’явили звинувачення в дачі хабара індійським чиновникам, щоб отримати дозвіл на розробку родовищ титану в Індії. Однак тоді бізнесмена відпустили під домашній арешт під заставу в 125 мільйонів євро, які, згідно з повідомленнями з різних джерел, надійшли з Росії.

  Як відомо, перед минулорічними президентськими виборами в Україні Петро Порошенко, Віталій Кличко і Дмитро Фірташ зустрілися у Відні. Після цього Кличко зняв свою кандидатуру пост глави держави.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150