Аваков пообіцяв затримати Фірташа на 40 діб

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пообіцяв затримали українського олігарха Дмитра Фірташа, як тільки останній прибуде в Україну. Очільник відомства запевнив, що перших 40 «українських» діб бізнесмен проведе за гратами.

  Про це Аваков написав у Facebook, передає «Преса України».

  Аваков пояснив на якій підставі Фірташа можна затримати.

  «Згідно ст. 597 КПК України, а також ратифікованої Україною у 2006 році конвенції ООН проти корупції – Генпрокуратура України, у відповідь на відповідне клопотання Мін’юсту США – дасть вказівки Національній поліції України, у разі прибуття на територію України – провести затримання Дмитра Фірташа на 72 години, протягом яких буде оформлено відповідне рішення про 40-денний арешт, аж до передачі всіх матеріалів виробництва, або низки епізодів за пред’явленими США Фірташу звинуваченнями», – написав Аваков.

  Цікаво, що днями у тому ж таки Міністерстві внутрішніх справ України говорили про те, що відомство немає жодних кримінальних проваджень, у яких фігурує бізнесмен Дмитро Фірташ. Принаймні про участь його у будь-яких кримінальних провадженнях, як підозрюваного, не йдеться, зауважував речник МВС Артем Шевченко.

  Нагадаємо, 25 листопада у ЗМІ з’явилась інформація про те, що український олігарх Дмитро Фірташ приїде в Україну наступного тижня. Востаннє бізнесмен був на батьківщині весною 2014 року. Представники бізнесмена зауважили, що 2 грудня Фірташ братиме участь у з’їзді очолюваної ним Федерації роботодавців.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150