В’язням Кремля можна написати електронного листа

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Хто не має часу або лінується писати листи “В’ЯЗНЯМ КРЕМЛЯ” – робіть це через електронку, йдеться на сторінці Український простір.

  Ініціатива “РосУзник” виникла в Росії після арештів на Болотній площі в Москві. Головна функція проекту – це підтримка політв’язнів, зокрема, сприяння тому, аби вони отримували якомога більше листів, які для багатьох із них стають єдиною ниточкою, що пов’язує їх із волею.

  Коли почалися показові судові процеси над громадянами України в Росії, ініціатива вирішили розширити список “болотників” іменами “в’язнів Кремля”. Зараз через сайт rosuznik.org можна надіслати листа Надії Савченко, Олегу Сенцову, Олександру Кольченку, Геннадію Афанасьєву, Миколі Карпюку та Станіславу Клиху.

  Принцип роботи “РосУзника” полягає в тому, аби максимально спростити для нас процес написання листів, а саме:

  1. Ви заходите на сторінку http://rosuznik.org/write-letter, обираєте кому хотіли б написати листа.

  2. Пишете його в електронній формі і в один клік надсилаєте.

  3. В “РосУзніку” вашого листа роздруковують та пересилають поштою політв’язню.

  4. За 2-3 (навіть враховуючи цензуру) дні ваш лист вже надходить до адресата.

  Якщо ви не хочете “світити” свою електронку, ви можете, наприклад, створити спеціальну скриньку для написання таких листів і надсилати листи з неї. І не лише надсилати, а й отримувати фідбек. Коли до “РосУзника” надходить відповідь із в’язниці на вашого листа, цю відповідь сканують та пересилають вам мейлом.

  Днями до Києва приїздила одна з активісток ініціативи з Ростова. Вона готова пересилати ваші листи будь-кому з наших в’язнів у Росії. У тому числі тим, кого немає у списку на сайті, а саме: Олександру Костенку, Валентину Вигівському, Юрію Солошенку, Віктору Шуру, Олексію Чірнію, Сергію Литвинову.

  Для цього ви маєте свого листа відправити на електронку Яні yana.sng@gmail.com.

  У темі листа варто вказувати, кому саме ви адресуєте свою кореспонденцію.

  Нагадуємо, що бажано писати листа російською мовою, інакше це значно ускладнює процес проходження листом цензури (тюремна адміністрація залучає перекладачів або, якщо лист відправляється через “РосУзник” – переклад здійснює згадана активістка своїми власними силами).

  Дякуємо російським активістам, людям, які мають серце і совість, за підтримку наших в’язнів.

   

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150