Український журналіст поставив Путіну провокаційне питання

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На щорічній великій прес-конференції російського президента Володимира Путіна, яка проходить сьогодні, 17 грудня, український журналіст Роман Цимбалюк запитав президента РФ, коли той відстане від України, передає «Преса України».

  «Ви розповідаєте, що російських військ на території України немає, тому я вам хочу передати привіт від Єрофєєва і Александрова, двох спецназівців з Тольятті», – заявив Цимбалюк.

  Після цього він запитав Путіна, коли Росія нарешті «відстане» від України, і чи може статися це з початку 2016 року, коли завершується дія Мінських домовленостей.

  Також журналіст поставив питання російському лідерові щодо звільнення українських полонених Надії Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Станіслава Кільха та інших.

  Проте Путін у відповідь, як завжди, заявив, що російських військових на території України немає, а росіяни, які є на Донбасі, «займаються якимись справами».

  Щодо полонених українців, президент РФ заявив, що потрібно «обмінювати всіх на всіх», що є і позицією президента України Петра Порошенка.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150