Нардеп Олег Барна назвав Яценюка «сексотом» Путіна

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Позафракційний член парламенту Олег Барна назвав прем’єра України Арсенія Яценюка "сексотом" (секретним співробітником) російського президента Володимира Путіна.

  Про це він написав у своєму блозі у соцмережі. Новину передає "Преса України".

  "Задля збереження посад спочатку Яценюк, а тепер і його кориш Аваков, починають шантажувати Президента і Верховну раду, народ виходом із коаліції, чи її розвалом, падінням курсу долара та звинувачують своїх критиків грою на руку Путіну", – пише нардеп.

  За словами Барни, такі дії Яценюка і Авакова не є сумісними з посадами прем’єра та міністра МВС і говорять про те, що дані особи взагалі не повинні більше бути у політиці.

  "А скандал на раді реформ при Президентові України, де Аваков дозволив собі матюки та образи в сторону Саакашвілі, кидки стаканом, стверджує, що цей міністр, очолюваний своїм другом Яценюком, поряд з тим, що є не професійний, бездарний ще є й аморальний як і Сєня", – зазначив Барна.

  При цьому, політик стверджує, що заяви "блазнів" про те, що Яценюк є ворогом Путіна – це дуже велике перебільшення.

  "Ворогом Путіна є той прем’єр, який творить нову, могутню Україну на зло путінській Росії, котрий підносить добробут свого народу на противагу деградації московської вати, котрий поборює державну корупцію, всупереч корумпованому режиму ху*ла. А по своїй діяльності Яценюк скоріш є не ворогом, а однодумцем або диверсанотом, сексотом від Путіна, українофобом", – наголосив нардеп.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150