НАТО збільшить свою присутність в Україні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Країни НАТО висловили свою підтримку України та готовність нарощувати свою присутність шляхом надання додаткової кількості радників, консультантів та інструкторів для підготовки українських військовослужбовців. Окрім того деякі країни висловили готовність надати військово-технічну допомогу.

  Про це заявив начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко, повідомляє «Преса України».

  Начальник Генштабу ЗСУ провів дванадцять двосторонніх зустрічей із начальниками генеральних штабів збройних сил США, Великої Британії, Канади, Литви, Латвії, Польщі та Туреччини, а також головами військових комітетів НАТО та ЄС.

  «Усі країни висловили свою підтримку України та готовність нарощувати свою присутність в Україні шляхом надання додаткової кількості радників, консультантів, інструкторів для підготовки наших військовослужбовців. Я думаю, що найближчим часом ця присутність буде суттєво нарощена», – сказав Муженко.

  За його словами, деякі країни висловили готовність надати не лише дорадчу, а й військово-технічну допомогу шляхом постачання майна та нелетальної зброї.

  «Йдеться поки що про нелетальне озброєння. Це пункти спостереження, засоби зв’язку, медичне майно та інше», – уточнив начальник Генштабу ЗСУ.

  Нагадаємо, сьома хвиля мобілізації до Збройних сил України все-таки відбудеться через потребу доукомплектувати ЗСУ після демобілізації четвертої хвилі.

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150