Семенченко оскаржить в суді позбавлення його офіцерського звання

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народний депутат України Семен Семенченко вважає, що його несправедливо позбавили офіцерського звання. Він буде в Адміністративному суді оскаржувати дане рішення Нацгвардії.

  Про це він заявив в ефірі одного українського телеканалу, передає «Преса України».

  Депутат вважає, що позбавлення його офіцерського звання є незаконним, оскільки для цього мають бути серйозні підстави. Зокрема потрібний або обвинувальний вирок суду за тяжкий злочин, або дисциплінарне стягнення. Тому за словами Семенченка, було винайдено тертій інноваційний спосіб, а саме винесений наказ минулорічним числом, в якому замість одних слів написали інші. На думку депутата, до цього причетно вище керівництво Нацгвардії та окремі особи із прокуратури під керівництвом Шокіна.

  На думку Семенченка, в Україні розвивається кампанія по дискредитації добровольчого руху.

  «Я воював не за те, щоб мені присвоювали звання і вішали ордена. Я воював, бо не було кому захистити Донбас, не було армії. Мені, чесно неприємно. Але ми билися за те, щоб була правова держава. Цей фейковий і аферестический наказ вже оскаржено в Адміністративний суд», – зазначив Семенченко.

  Нагадаємо, народний депутат Семен Семенченко повідомив, що у січні 2016 року були заарештовані вже троє бійців батальйону спецпризначення Нацгвардії України «Донбас».

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150