«Самопоміч» вимагає відставки Арсенія Яценюка

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Політична сила "Самопоміч" вимагає повної відставки уряду країни і погрожує вийти з чинної парламентської коаліції, якщо її вимоги не будуть виконані.

  Про це під час свого інтерв’ю на одному з українських телеканалів заявила народний депутат Тетяна Острикова, передає "Преса України".

  Вона зазначила, що під час засідання фракції було прийнято рішення висловити недовіру чинному уряду країни і вимагати його повної відставки, включаючи прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

  Парламентарій повідомила, що в "Самопомочі" вважають, що прем’єр-міністра Арсеній Яценюк не зміг впоратися з проведенням реформ в країні і тому повинен піти у відставку.

  Вона зазначила, що якщо цю вимогу не буде виконано її політична сила вийде з коаліції.

  "Питання виходу з коаліції, у разі якщо уряд не буде повністю переформатовано, ми будемо окремо вирішувати в залежності від того, чи ми будемо представлені в цьому уряді і яким чином ми там будемо представлені", – повідомила Острикова.

  Нагадаємо, раніше голова фракції "Блок Петра Порошенко" Юрій Луценко заявив, що його політичну силу влаштовує діючий прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, але з умовою, що він проведе переформатування уряду з урахуванням зауважень парламенту.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150