У «Батьківщині» запевняють, що Тимошенко не претендує на посаду прем’єра

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко не збирається йти на пост глави Кабінету міністрів України до тих пір, поки він буде технократичним.

  Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив народний депутат від фракції "Батьківщина" Григорій Немиря, передає "Преса України".

  "Юлія Тимошенко не претендує на посаду прем’єр-міністра технократичного уряду", – сказав він, і додав, що у його політичної сили поки немає претендента на дану посаду. Разом з тим він заявив, що його партія готова до обговорення зі своїми колегами в парламенті, якщо така дискусія буде ініційована.

  Немиря заявив, що партія "Батьківщина" готова обговорювати нового кандидата на посаду прем’єр-міністра, щоб не доводити ситуацію до дострокових виборів у Верховну Раду.

  Крім того, політик сказав, що зараз політичні сили, які знаходяться в парламенті не вважають, що посада голови уряду настільки важлива, щоб сильно за неї чіплятися. Він додав, що партія "Батьківщина" готова до переговорів, щоб це питання можна було вирішити, без проведення перевиборів народних депутатів.

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150