Гройсман назвав кількість нардепів у коаліції (ВІДЕО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Хоча три фракції вийшли з коаліції, в ній на сьогоднішній день де-юре є 237 нардепів. Однак якщо кожен, хто вважає за необхідне, відкличе свої підписи, тоді голосів стане менше 226-ти. Про це 25 лютого в ефірі ТБ заявив спікер Верховної Ради Володимир Гройсман.

  Новину передає «Преса України».

  Гройсман заявив, що розуміє всю серйозність ситуації, що склалася, адже зараз 3 політичні сили з 5-ти фракцій покинули коаліцію. «Це дуже серйозна політична криза, але я б сказав, що це урядова криза, яка викликала парламентську кризу», – вважає спікер.

  «Насправді, де-факто три фракції вийшли, а де-юре, сьогодні є 237 підписів, яким потрібно визначитись, щоб кожен їх відкликав, якщо вважає це за необхідне, і тоді буде менше 226», – сказав Гройсман.

  Але при цьому, спікер упевнений, що на сьогоднішній день найважливішим завданням є пошук виходу з кризи, адже є невирішені проблеми в економічній сфері, та крім цього багато проблемних питань у соціальній сфері. Тому, вважає він, потрібно не тільки складати план виходу з кризи, але при цьому також важливо знати, хто буде нести відповідальність за цей план.

  «Очевидно, що все, що стосується кризи, то є декілька кроків для того, щоб її розв’язати. Перше, це добровільна відставка уряду в повному складі. Друга позиція – формування нового уряду з новим планом дій. Це глибоке переформатування уряду, який може об’єднати навколо себе коаліцію, але продемократичну коаліцію. Це теж таке питання під дуже-дуже великим знаком запитань. І третя позиція – це дострокові вибори, коли треба йти для того, щоб отримати мандат на формування нової влади», – сказав спікер.

  Свою позицію Гройсман визначає варіантом, який буде швидким, якісним та відповідальним. Варіант якісного плану дій та формування під нього команди, безвідносно від того, хто залишається на своїх місцях. Він вважає, що повноцінна заміна може відбутися абсолютно спокійно.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150