Український парламент готовий сформувати нову коаліцію, – Гройсман

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Верховної Ради Володимир Гройсман вважає, що у парламенті готові до формування нової коаліції та уряду. Демократичні сили готові до впровадження необхідних реформ та подальшої європейської інтеграції України.

  Про це він сказав на прес-конференції в Брюсселі, передає «Преса України».

  Гройсман вважає, що не варто перебільшувати політичну кризу в Україні. За його словами, абсолютна більшість демократичних сил українського парламенту готова до створення нової коаліції та Кабінету Міністрів. Проте він не назвав, про які саме партії ідеться.

  «Хочу поінформувати, що абсолютна більшість демократичних сил українського парламенту готова до створення нової коаліції, нового уряду й посилення виконання всіх необхідних реформ і впровадження європейської інтеграції нашої держави», – розповів голова Верховної Ради.

  На думку Гройсмана, потрібно не зупиняти рух реформ. Саме тому, Верховна Рада має перетворитися на гарантію стабільності та верховенства права.

  «Ми всі налаштовані на пошук ефективних рішень, які в жодному разі не зупинять рух нашої реформи, а його посилять. Підвищать якість державного управління та об’єднають проєвропейську більшість на прийняття рішень, які забезпечать трансформацію нашого суспільства. Водночас ми повинні прагнути до перетворення Верховної Ради на міцний осередок стабільності», – зазначив спікер.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150