Тарас Виноградник: Ми проти можливого дерибану та корупції при розподілі коштів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Відбулося засідання обласної фракції “Самопомочі” спільно з дорадчою радою та спеціально запрошеними представниками департаменту з питань екології, а також управління будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства.

  Нагадаємо, 18 березня відбудеться сесія облради, на якій розглянуть розподіл "екологічних коштів" та бюджет розвитку області. У ході засідання відбулося обговорення проектів, що мають бути профінансовані за бюджетний кошт на наступній сесії обласної ради.

  Як висловився керівник обласної організації “Самопомочі” Тарас Виноградник, позиція фракції полягає в тому, щоб кошти були ефективно використані – в першу чергу профінансувати об’єкти, будівництво чи ремонт яких можна закінчити у 2016 та об’єкти, де нефінансування може призвести до додаткових збитків.

  Члени фракції також зазначили, що будуть переконувати інші фракції відмовитися від фінансування сумнівних речей заради вирішення нагальних проблем області.

  “Ми попросили відповідних фахівців підготувати нам список найнеобхідніших пунктів для фінансування, після чого спільно буде визначена градація переліку критичних об’єктів. Час змінився. І категорично проти допущення можливості для корупційної складової чи так званого "дерибану" коштів громади Прикарпаття. Тому вкрай важливим буде те, щоб натомість депутати на своїх округах контролювали хід виконання робіт у районах”, – зазначив Виноградник.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150