Порошенко хоче призначити Ахметова і Бойка керівниками окупованого Донбасу – ЗМІ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Президент України Петро Порошенко розглядає кандидатури олігарха Ріната Ахметова та лідера «Опозиційного блоку» Юрія Бойка у якості очільників окупованих бойовиками територій Донбасу. В Адміністрації президента уже велися переговори з приводу їх призначення.

  Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на джерело в АП.

  Як зазначається, глава руху «Український вибір» Віктор Медведчук запропонував створити на окупованому Донбасі адміністрації та призначити їхніми очільниками осіб, які влаштовували б і Київ, і Москву. Порошенко зацікавився таким «планом Медведчука». За даними джерел, у Адміністрації президента розглядають кандидатури Ахметова та Бойка на ці посади.

  У свою чергу, як повідомив журналіст Сергій Рахманін, президент РФ Володимир Путін нібито підтвердив готовність замінити ватажків «ЛДНР» Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького менш одіозними особистостями. Однак на пропозицію кандидатур Ахметова та Бойка Путін поки не відповів.

  Джерело в АП підтвердило, що на Банковій уже провели переговори з Ахметовим та Бойком. Крім того, стало відомо, що сам автор такого плану Медведчук не у захваті від призначення Ахметова, проте той сам пропонував свою кандидатуру. Більше того, призначення олігарха підтримує помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд.

  Видання також повідомляє, що й в оточенні Бойка підтвердили його згоду, однак наголосили, що механізми такого призначення не досить зрозумілі і мова може йти хіба що про віддалену перспективу.

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150