Найбільш жорстокими бойовики були із полоненими розвідниками – боєць ЗСУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Звільнені з полону військові ЗСУ Петро Єрошевич та Григорій Завізон розповіли про те, як до них «по-братськи» відносились терористи. Жителя Горлівки Вадима Петренка, за проукраїнську позицію, схопили на роботі і кинули у підвал СІЗО. Усі звільнені з полону бойовиків зараз проходять реабілітацію у київській клініці.

  Новину передає «Преса України» посилаючись на матеріали «Фактів».

  Боєць 128 бригади Петро Єрошевич до останньої миті не вірив, що його відпускають додому. У полоні бйовиків він пробув 400 днів.

  «Біля Дебальцевого їхали, попали на засаду, отримав осколочне. Зашивали в Горловці», – розповідає Єрошевич відповідаючи на питання журналістів про день, коли потрапив у полон.

  На його голові залишилися рубці, а в тілі й досі «живе» ворожий метал.

  Ще один український військовий, розвідник Григорій Завізон жартує, що терористи приймали українців «як своїх». Він більше року пробув у полоні у казаків. Потрапив у неволю під час боїв за аеропорт, тоді, каже, полонених використовували як робочу силу. Він, зокрема, розповів про те, як його та ще декількох полонених зушували рогрібати завали у аеропорту та діставати звідти понівечені тіла військових.

  Завізон також зізнався, що терористи особливо жорстоко поводяться із розвідниками.

  «До розвідників, до артилеристів… ставлення особливе. Але так, як ми розвідники-коригувальники, то відповідно брали», – розповів журналістам одного із українських телеканалів боєць.

  Разом із військовими з полоні бойовиків звільнили жителя Горлівки Вадима Петренка. Чоловік зізінався, що 9 місяців перебував у СІЗО. Радіє, що до того, як потрапив у полон вивіз із окупації родину.

  Нагадаємо, радник глави СБУ Юрій Тандіт повідомив, що в полоні бойовиків станом на 11 березня перебували 128 осіб.

   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150