Луценко розповів, коли депутати змінять прем’єра

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутати фракції "Блок Петра Порошенко" виступають за те, щоб новим прем’єр-міністром України стала глава Міністерства фінансів Наталя Яресько.

  Про це під час свого інтерв’ю на одному з українських телеканалів заявив голова фракції "Блок Петра Порошенко" у Верховній Раді Юрій Луценко, передає "Преса України".

  "Перший варіант, який підтримує наша фракція, суспільство і наші західні партнери – формат технократичного уряду на чолі з Яресько", – заявив депутат.

  Луценко переконаний, що Наталя Яресько може сформувати новий уряд не залучаючи до нього політиків, що допоможе швидше проводити реформи в Україні. Разом з тим Луценко додав, що такий варіант не підтримує фракція "Самопоміч".

  Голова фракції "Блок Петра Порошенко" зазначив, що депутати Верховної Ради повинні якомога швидше проголосувати за зміну уряду, щоб зупинити бездіяльність чинного Кабінету Міністрів. Луценко додав, що швидше за все наступне засідання парламенту відбудеться 24 березня.

  "Можу висловити надію, що на наступному тижні, приблизно в четвер, ми можемо провести позачергове засідання, на якому проголосуємо за нового прем’єра, новий уряд, нову програму дій", – заявив він.

  Також Луценко додав, що нинішній глава уряду Арсеній Яценюк може залишитися на своїй посаді, якщо парламентаріям не вдасться домовиться щодо нового складу Кабміну.

  (Visited 3 times, 1 visits today)
 • 180x150