В БПП стверджують, що Порошенко не контролює «Рошен» (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Президент України Петро Порошенко не контролює компанію "Рошен", яка в свою чергу сплачує всі необхідні податки в український бюджет. Про це заявив народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенко" Іван Винник.

  Він зазначив, що підприємства фірми "Рошен", як і раніше перебувають в Україні і нікуди не поділися, а отже вони платять податки саме в бюджет України. Винник стверджує, що компанією управляє підприємство Rotshild, глава держави не може впливати на операційну діяльність, а тільки отримувати дивіденди, як власник. Мало того, винний заявив, що 18% з прибутку від дивідендів також сплачуються в якості податку в український бюджет.

  Парламентарій заявив, що після свого обрання на посаду президента України Петро Порошенко передав всі свої повноваження з управління бізнесом іншим компаніям.

  "Що стосується того, що говорив президент (що він продасть свій бізнес, коли стане президентом, – ред.), він власне робить те, що він обіцяв зробити. Він через кілька днів після інавгурації 7 червня 2014 року, він повністю передав всі повноваження по реалізації, або в даному випадку, якщо не можливо це зробити з об’єктивних обставин, передачу в довірче управління компанії "Авеллум", яка сьогодні офіційно виступила з позицією підтвердила всі ці тези. І я сподіваюся, незабаром, протягом одного-двох тижнів ми почуємо офіційну позицію з підтвердженням від компанії Rotshild", – заявив парламентарій.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150