Депутат облради Святослав Никорович відкрив громадську приймальню

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні відбулося урочисте відкриття громадської приймальні депутата обласної ради від Богородчанського району Святослава Никоровича, яка знаходиться за адресою вул. Шевченка, 50, 1а.

  “Ми відкрили громадську приймальню, щоб спростити людям можливість комунікації приймати людей не раз на місяць, як це передбачено, а дати можливість у зручний момент звернутися зі своєю проблемою, ідеєю чи пропозицією до їхнього представника в обласній раді”, – зазначив Никорович.

  Відтепер ініціативна група на чолі з Ярославом Крицуном займатиметься вирішенням нагальних питань громади, розвитком селища, його інфраструктури, підвищенням культурного та освітнього рівня.

  Працюватиме офіс з понеділка по п’ятницю з 11 до 18. Тел. для звернень: (03471) 2-45-88.

  Урочисте освячення, на думку натхненників, має стати добрим стартом задля покращення рівня якості життя його громади. Також організатори підкреслюють, що вони відкриті для громадськості та закликають усіх небайдужих та прогресивних жителів містечка приєднуватися заради спільної мети. Адже, як свідчить гасло “Самопомочі”, в єдності сила!

  Зокрема, на базі офісу свій прийом здійснюватиме голова фракції “Самопоміч” в обласній раді Тарас Виноградник, який закріплений за 2 виборчим округом (центр-Старі Богородчани).

  (Visited 65 times, 1 visits today)
 • 180x150