В Україні з’явилася бригада, яка відповідає стандартам НАТО

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Національній гвардії України з’явився перший підрозділ, який підготовлено за всіма стандартами НАТО. Кілька місяців бійці нової елітної бригади проходили підготовку під наглядом фахівців.

  Бригада отримала бойовий прапор і стала офіційною бойовою одиницею Національної гвардії, передає "Преса України".

  Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявив, що російський президент Володимир Путін прийняв рішення створити в РФ свою "вертухайскую пародію" на українську Національну гвардію після того, як вивчив український досвід. Разом з тим він зазначив, що російські підрозділи, на відміну від українських, створені для того, щоб захищати владу від народу, а не людей від бандитів.

  Бійці нового підрозділу, в свою чергу, відзначають, що у них з’явилася впевненість, тепер вони знають, що вони можуть, а чого потрібно ще досягти.

  "Ти чудово розумієш, на якій відстані ти можеш вразити ціль, на яку навіть робити спроби не будеш, щоб не витрачати боєприпаси", — каже боєць елітної бригади швидкого реагування Національної гвардії Ігор Сокол.

  На базі, де своє навчання проходили бійці Національної гвардії, тепер будуть готувати танкістів. Їх навчанням буде керувати Анатолій Скрицький, який захищав донецький аеропорт. Він зазначив, що після підготовки бійців разом з ними поїде на передову.

  (Visited 4 times, 1 visits today)
 • 180x150