Савченко запропонувала змінити підхід до антиросійських санкцій

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народний депутат України Надія Савченко висловила думку щодо необхідності докорінного змінення підходу до введення санкцій проти РФ. Персональні санкції проти конкретних осіб повинні стати більш ефективними, ніж проти усіх російських громадян загалом.

  Про це нардеп заявила в інтерв’ю "Deutsche Welle".

  Савченко вважає, що персональні санкції проти конкретних осіб будуть діяти набагато ефективніше, аніж санкції загального характеру. Вона вважає неправильним те, що страждають прості громадяни, а справжньої еліти це, в принципі, не стосується.

  «Людина не зрозуміє, поки йому не заболить. Санкції повинні бути більш персональними. Щоб ті люди, які роблять таке, отримали те, що заслуговують. Мені дуже неприємно самій, що від цього страждають прості люди – як в Росії, так це і дискомфорт для простих людей Європи», – заявила нардеп.

  Зняття санкцій, на думку Савченко, повинно проходити поступово – у відповідь «на виконання Росією чогось». При цьому, потрібно якнайшвидше вирішити це питання, щоб не «скочуватися в Третю світову війну».

  Але: «вести діалог із заздалегідь запроданцями, яких цікавлять тільки свої шкурні інтереси, немає сенсу», – наголосила народний депутат від фракції «Батьківщина».

   

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150