У 2016 році ЗСУ здійснили на Донбасі 6 вдалих просувань вперед

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Військовий аналітик Олексій Арестович заявив, що в 2016 році ЗСУ здійснили на Донбасі шість результативних просувань вперед. На його думку, українська армія навчилася воювати і стала кількісно набагато більше.

  Як стверджує Арестович, при наявності відповідного наказу ЗСУ в стані звільнити і інші території Донбасу, які, по Мінським угодами, повинні перебувати під контролем України. Про це він розповів виданню «Обозреватель».

  За його словами, рік тому ЗСУ становили 16 тисяч військ, розкиданих на 500 кілометрів фронту, а тепер є 250 тисяч, які вже можуть здійснювати певні наступальні дії і просуватися вперед.

  Арестович висловив упевненість, що вже можна говорити про «принципову зміну ситуації на сході». «Росія два роки через військові успіхи на фронті домінувала політично. А тепер ми показуємо, що може бути симетрична відповідь», – зазначив він.

  «У якомусь сенсі тема Мінська, яку поставили вони, не знята, але це шосте вдале просування вперед з нового року», – додав військовий аналітик.

  При цьому він підкреслив, що просування ЗСУ вперед не суперечить Мінським угодами, адже «це все відбувається на територіях, які наші по Мінським угодами, на нашому боці від лінії розмежування»

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150