Екс-регіонал працює помічником прикарпатського нардепа

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Колишній активний член Партії регіонів, екс-голова ДП «Вигодське лісове господарство» Ігор Тимочко є помічником-консультантом народного депутата від Прикарпаття Володимира Шкварилюка.

  На офіційному сайті Верховної Ради України зазначено, що Тимочко Ігор Ярославович працює помічником-консультантом нардепа за строковим трудовим договором на постійній основі.

  Нагадаємо, свого часу екс-директора лісгоспу звинувачували в знищенні одного з найбільших державних лісових підприємств області, незаконному звільненні працівників, лобізмі інтересів приватних фірм та корупції.

  Колишній керівник-регіонал, який під час революції Гідності підпав під народну люстрацію і написав заяву про звільнення, згодом програв всі суди, намагаючись поновитися на посаді керівника Вигодського лісового господарства.

  Сам Ігор Тимочко неодноразово заявляв, що ніколи не був членом Партії Регіонів, а тільки співпрацював із владою, оскільки був на державній посаді. Та є документи, які підтверджують входження екс-керівника Вигодського лісгоспу Ігоря Тимочка до фракції "Партія Регіонів" Долинської районної ради. Документ датується 8 грудня 2010 року.

  У інтерв’ю газеті Долинської районної ради "Свіча" від 10 жовтня 2014 року екс-лісничий розповів, що влада окупованого Криму запропонувала йому будувати гірські лісові дороги. Зазначимо, що пропозиція надійшла до Ігоря Тимочка вже в статусі екс-керівника Вигодського лісгоспу, адже його було звільнено ще 23 червня 2014 року.

   

   

   

   

  (Visited 103 times, 1 visits today)
 • 180x150