Не питайте в хворого здоров’я, а в Сікори – правди

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Кажуть, що всіх людей можна поділити на дві категорії: одні намагаються, щось зробити, інші – кимось стати.

  Саме до останніх належить колишня депутатка Верховної Ради України представниця БЮТ на Калущині Ольга Сікора. Їй абсолютно не розходиться на тому, аби щось змінити в країні, реалізувати проекти, що наблизять Україну до цивілізованого світу. Головний її проект – просування самої себе. Для досягнення цієї мети Ольга Сікора не гребує ніякими засобами, включно з прямим обманом виборців.

  Ще не стерлися з пам`яті обіцянки, які вона щедро роздавала під час виборів 2012 року. Тоді в передвиборчих програмах і агітках пані Сікора, серед іншого, обіцяла «скасування антинародних змін» трудового кодексу, якого просто не існує у природі, клялася радикально поліпшити екологічну ситуацію в регіоні; брала на себе зобов’язання, які завідомо не мала змоги виконати, як от: довести прожитковий мінімум та заробітну платню до 2400 гривень, а також «збільшити зарплату бюджетникам щонайменше вдвічі».

  Як відомо, легкість, з якою роздаються обіцянки, свідчить, що їх не збираються виконувати. Однак люди тоді таки підтримали Ольгу Сікору, проголосувавши не так за неї, як за БЮТ, від якого вона кандидувала і котрий на той час вважався стійким опонентом проросійського режиму Партії регіонів.

  На жаль, дуже скоро люди гірко розчарувалися зробленим вибором бо переконалися, що головною метою (та по суті й єдиною), яку переслідувала Сікора, було матеріальне збагачення себе та своєї родини.

  Відзначимо, що навіть за час «укороченої» каденції (2012 – 2014 рр.) Сікора таки зуміла суттєво примножити свої статки. Для цього вона використовувала усі доступні засоби, не гребуючи навіть відвертими примітивними аферами. Так було, наприклад, із земельною ділянкою навколо її власного готелю «Асторія».

  Маючи сотні тисяч доларів боргу за кредитом перед «Приватбанком», вона зобов’язалася передати цю землю в заставу банку, натомість розділила її на три окремі ділянки і як наслідок – банк отримав тільки ту землю, що під фундаментом. Звичайно, без депутатського мандата такий нахабний «кидок» провернути було б неможливо, пані Сікора сповна використала можливості статусу – і депутатську недоторканість, і ті зв’язки, які отримала завдяки депутатському мандату.

  Які ще додаткові можливості для напівлегального або й відверто кримінального «заробітку» відкрив перед Сікорою депутатський статус – про це залишається лише здогадуватись. Причому щедру інформацію для людських здогадок надає сама Ольга Сікора: свого часу вона публічно заявляла про мільйони доларів, які їй пропонували регіонали за «правильні» голосування.

  Проте, коли після перемоги революції Сікорі запропонували звернутися до правоохоронних органів з інформацією про спробу її підкупу, народний депутат чомусь «заховалася в кущі». Чи не тому, що детальне розслідування ситуації з хабарництвом у Верховній Раді поставило би під удар і її саму? Адже з погляду Закону винним вважається як той хто дає хабар, так і той, хто його бере. А в цьому питанні нардеп Ольга Сікора явно не без гріха. Про це свідчать деякі досить дивні її голосування котрі надто часто в принципових моментах збігалися з позицією представників Партії Регіонів.

  Втім, про те, що нардеп Сікора брала гроші за «потрібні» голосування ми можемо тільки припускати: ніхто ж бо не ловив її за руку під час отримання хабара! А ось під час голосування замість інших депутатів журналісти її якраз зловили за руку.

  З приводу голосування пані Сікори чужою карткою чільні опозиціонери та представники громадянського суспільства виступили з різкими заявами, підкресливши, що своїм ганебним вчинком нардеп Ольга Сікора не тільки зневажає Конституцію та Закони України але й порушує публічно дані обіцянки виборцям, що опозиція буде голосувати персонально та наполягатиме, аби колеги з інших фракцій так само голосували персонально. Однак пані Сікора замість того, щоб покаятися що називається в живі очі заявила, буцім-то нічого не порушувала, бо по-перше, ні за кого не голосувала, по-друге, проголосувала за колегу, який сидів поруч, але саме розмовляв по телефону, а по-третє, все це фотомонтаж Партії регіонів.

  Як бачите, логіки в її словах небагато, зате нахабства – аж зашкалює! Хоча ті люди, які добре знають Ольгу Сікору, стверджують, що це є якраз її фірмовим стилем.

  Пані Сікора не сильно заморочуються питаннями честі та логіки. Вочевидь вона вважає виборців істотами примітивними, з пам’яттю тривалістю в три секунди, як у акваріумних рибок. А відтак лідерка калуського БЮТ переконана, що людей можна і треба дурити, бо «лох – це судьба», а українців вона щиро вважає лохами.

  Практично те саме можна сказати й стосовно усієї політики фракції ВО «Батьківщина». Останнім часом спостерігаємо все більше прикладів відкритої співпраці цієї партії з представниками старої політичної еліти. Адже і «бютівцям», і екс-«регіоналам», й іншим представникам «п’ятої колони» дуже хочеться знову отримати якомога більше влади, нехай навіть шляхом повернення України в орбіту Кремля. Останнє – дуже чітко простежується у політиці БЮТ. Юлія Тимошенко та її політична сила вже не приховуючись розігрує разом із Віктором Медведчуком ту саму партію, спрямовану на розвал України.

  Очевидно, що не всі члени БЮТ діють на замовлення Кремля: хтось не поділяє політики керівництва, дехто – щиро помиляється, введений в оману псевдопатріотичною риторикою очільників партії. Що ж до Сікори, то  є всі підстави вважати, що вона якраз належить до вузького кола осіб, посвячених у таємні плани лідерів БЮТ: прорватися до влади навіть ціною втрати Україною державної самостійності.

  Скажімо, якщо простежити заяви Ольги Сікори з приводу тимчасово окупованих районів Донбасу, то на перший погляд тут панує повний хаос: то вона закликає йти у наступ на сепаратистів, то відмовитися від окупованих територій.

  А її колега по партії Надія Савченко, яка недавно приїжджала агітувати за пані Сікору, та взагалі закликає вступити в переговори з бандитами, визнавши Захарченка й Плотницького «народними обранцями» – і Сікора проти цього не заперечує!

  Тобто фактично Ольга Сікора пропонує водночас три взаємовиключні тактики! Невже вона така наївна? Навряд, адже вся її попередня біографія – від скромної продавщиці до власниці готелів, радіостанцій та ресторанів – показує, що вона дуже добре орієнтується в практичному житті, а її позірна наївність чомусь завжди йде тільки їй на користь. Як то кажуть, «дурний-дурний, але мила не їсть». То для чого ж ці буцім-то безглузді заяви?

  Маніпулятивні заяви Сікори вкотре доводять, що політична сила Тимошенко разом з Медведчуком працюють на дестабілізацію ситуації в Україні, діючи за одним сценарієм і координуючись із одного центру. Робиться все, щоб посіяти смуту в головах українців, пробудити недовіру до влади, а заодно привернути на свій бік якомога ширші групи виборців. Подібна тактика вже віддавна практикується ВО «Батьківщина». Можна згадати хоча б як свого часу Юлія Тимошенко розгортала свою виборчу кампанію в діаметрально протилежних напрямках не лише географічно, але й ідеологічно. В Галичині, прикидаючись націоналісткою, а в Криму розвішуючи від свого імені білборди про вічну дружбу з Росією: «Не просто соседство, а тесная дружба!» та «Флотам быть, флотам дружить!»?

  Сьогодні те ж саме на Івано-Франківщині робить Ольга Сікора: тим виборцям, які хочуть відгородитися стіною від Донбасу вона пропонує одне, а тим, які готові боротися до переможного кінця – інше. Коли ж вона є щирою в своїх заявах? Не питайте в хворого здоров’я, а в Сікори – правди. Бо її мета  –  збаламутити народ і в ситуації хаосу дорватися до влади. І це єдине, що її насправді цікавить – влада, тільки влада. Та ще, звичайно, гроші, які завдяки перебуванню при владному кориті, вона зможе «заробити» – ось такою є альфа й омега політичного життєпису пані Сікори.

  Джерело: Галицька правда, автор – Ірина Франків

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150