Журналіст закликав Україну готуватися до вторгнення російських військ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Якщо Україна ґрунтовно підготуватися до можливого вторгнення військ Російської Федерації, то Кремль не піде на такий крок.

  Таку думку висловив військовий журналіст Мирослав Гай, передає "Преса України".

  Він зазначив, що ніхто не знає про те, що відбувається в голові російського президента, тому всі, хто каже, що знають про плани Путіна – брешуть. Він нагадав, що вже в 90-ті роки Російська Федерація проводила навчання біля кордонів Грузії, але ніхто не очікував наступу і він відбувся. Тому українці повинні не панікувати, а готуватися до можливого нападу з боку Росії, і якщо вдасться все зробити правильно, то цього не відбудеться.

  Журналіст зазначив, що з російської сторони йде імітація широкомасштабних військових дій і різні навчання, але чи буде війна, поки невідомо. "Вона може і не бути, тому що будь-якого роду такі пересування військ можуть бути просто "козирем" для майбутніх переговорів. Я схиляюся до того, що, можливо, будуть великі провокації на фронті. Саме тому Україні потрібна мобілізація", – сказав Гай.

  Також журналіст зазначив, що в Росії прекрасно знають про те, що зараз відбувається загострення на Маріупольському напрямку, тому ворог може вдарити звідти, але може бути атака відбудеться з Артемівського напрямку.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150