Вибори у Олешанській ОТГ відбуваються без суттєвих порушень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результат пошуку зображень за запитом "вибори"

  Вибори у Олешанській об’єднаній територіальній громаді відбуваються без суттєвих порушень. Про це кореспондента “Стику” повідомив обласний координатор Громадянської мережі “ОПОРА” Іван Маруняк.

  Станом на 16 годину явка виборців на виборчі дільниці, за інформацією з ТВК, становить 43,3%. Порушень, які могли б в плинути на хід і результати голосування спостерігачами ОПОРИ, наразі не виявлено. Виявили один факт порушення правил ведення передвиборної агітації, а саме порушення заборони на здійснення агітації у день голосування. У селі Озеряни Тлумацького району зафіксовано білборд, на якому розміщений агітаційний матеріал одного з кандидатів на посаду сільського голови Олешанської об’єднаної територіальної громади.

  Крім того, дві дільничні виборчі комісії не змогли вчасно відкрити для голосування виборчі дільниці № 260816 та №260805, які розташовані у селах Олеша і Долина. Цим вони порушили вимогу частини 1 статті 77 Закону України «Про місцеві вибори», яка передбачає, що голосування проводиться з 8 години. Проте, це порушення не перешкодило реалізувати право голосу виборцями, які прибули на дільницю на 8 годину. Після нетривалого очікування і відкриття виборчої дільниці вони змогли проголосувати.

  Довідково:
  30 квітня у Івано-Франківські області відбуваються перші вибори сільського голови та депутатів сільської ради Олешанської об’єднаної територіальної громади (Тлумацький район). Участь у виборах беруть 8 політичних партій, які висунули 71 кандидата у депутати, та 8 кандидатів, що балотуються у депутати шляхом самовисування. На посаду сільського голови претендує двоє кандидатів, які балотуються шляхом самовисування

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *