Івано-Франківська обласна рада перевірить, як в області пройшла люстрація

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Незрозумілі результати виконання Закону України «Про очищення влади» (іншими словами – люстрації) викликають запитання у суспільства.

  Про це говорили на останній сесії Івано-Франківської обласної ради. Депутат облради від «Самопомочі» Святослав Никорович заявив, що замість люстрації в області відбувається потужне кадрове лобіювання колишніх регіоналів.

  «Після Революції Гідності в Україні сформувалося нове сусільство, яке першочерговим ставило питання люстрації. А сьогодні ми бачимо людей часів Януковича на керівних посадах у крупних державних компаніях. Їх кандидатури виносять у сесійний зал. Відбувається повний реванш партії регіонів», – таке звернення С.Никорович озвучив на виїздному засіданні облрали у Калуші.  Також він нагадав і про повідомлення ЗМІ щодо нещодавного призначення заступника одіозного екс-регіонала Чуднова.

  У відповвдь голова обласної ради Олександр Сич доручив постійній комісії з питань очищення влади та люстрації вивчити питання перебування чиновників -регіоналів у державних структурах та доповісти на наступній сесії.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *