Івано-Франківська обласна рада перевірить, як в області пройшла люстрація

Опубліковано:

Незрозумілі результати виконання Закону України «Про очищення влади» (іншими словами – люстрації) викликають запитання у суспільства.

Про це говорили на останній сесії Івано-Франківської обласної ради. Депутат облради від «Самопомочі» Святослав Никорович заявив, що замість люстрації в області відбувається потужне кадрове лобіювання колишніх регіоналів.

«Після Революції Гідності в Україні сформувалося нове сусільство, яке першочерговим ставило питання люстрації. А сьогодні ми бачимо людей часів Януковича на керівних посадах у крупних державних компаніях. Їх кандидатури виносять у сесійний зал. Відбувається повний реванш партії регіонів», – таке звернення С.Никорович озвучив на виїздному засіданні облрали у Калуші.  Також він нагадав і про повідомлення ЗМІ щодо нещодавного призначення заступника одіозного екс-регіонала Чуднова.

У відповвдь голова обласної ради Олександр Сич доручив постійній комісії з питань очищення влади та люстрації вивчити питання перебування чиновників -регіоналів у державних структурах та доповісти на наступній сесії.

Блоги

Мирон Дмитрик

Переверніть вже того човна до бісової матері!

Коли я чую "Не розхитуйте човен" чи "Не діліть українців" як

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ