Нардепи від Прикарпаття одностайно підтримали закон про мовні квоти на ТБ. За винятком одного

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Як уже повідоммляв «СТИК», сьогодні Верховна Рада України проголосувала за закон про квоти на телебаченні. За його прийняття віддали свої голоси 269 депутатів, проти – 15, утримались – 10, не голосували – 62 з 356 зареєстрованих у сесійній залі.

  Із 140 членів фракції Блоку Петра Порошенка «за» висловились 107 депутатів і лише один нардеп утримався. 12 нардепів вирішили взагалі не голосувати, хоча й були зареєстровані на засіданні, серед тих, хто не голосував – Анатолій Матвієнко, якого тісно пов’язують з Прикарпаттям. Депутати-мажоритарники з Івано-Франківщини від БПП Михайло Довбенко і Юрій Соловей підтримали проект.

  Народофронтівці, зокрема, і Юрій Бабій, Володимир Шкварилюк , Юрій Тимошенко, Анатолій Дирів, також в більшості підтримали закон – 68 з 81.

  Серед фракцій, які більшість голосів віддали за законопроект: «Самопоміч» (з 26: 21 – «за», 1 – не голосував, 4 – відсутні), «Батьківщина» (з 20: 15 – «за», 1 – утримався, 4 – відсутні) та Радикальна партія Ляшка (19 з 20 – «за», 1 – не голосував).

  В той же час, депутатськІ групи «Відродження», «Воля народу» та позафракційні дали мало голосів.  З 26 нардепів «Відродження» 16 не голосували, 6 були відсутні, а «за» проголосували всього чотири. «Воля народу»: 7 – «за», 7 – не голосували, 5 з 19 – відсутні.

  З позафракційних підтримали закон трохи більше половини (28 з 47). Серед них і три прикарпатських мажоритарники: Юрій Дерев’янко і брати-нардепи Віктор та Олександр Шевченки.

  Очікувано проти закону був «Опоблок» : 14 – «проти», 9 – утримались, 16 не голосували, а четверо – відсутні на засіданні.

  З повними результатами голосування можна ознайомитись тут.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *