Голів Івано-Франківської облради і облдержадміністрації попросили піти у відставку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Учасник АТО, депутат Яремчанської міської ради Андрій Стельмащук на сесії облради сьогодні запропонував голові обласної ради Олександру Сичу скласти повноваження та звільнитись з посади голові ОДА Олегу Гончаруку.

  За словами Стельмащука, високопосадовці повинні це зробити, адже саме через їх бездіяльність область втратила можливість отримати базу НБУ «Прикарпаття» та створити там реабілітаційний центр, пише СТИК з посиланням на Фіртку.

  «Через політичні інтриги та власні фінансові інтереси чиновників область втратила базу НБУ «Прикарпаття», в яку Нацбанк вклав 80 млн грн. Обласні очільники ігнорували численні звернення учасників АТО, волонтерів, військових лікарів та Яремчанської міськради, місцевих, обласних та народних депутатів», – наголосив Стельмащук.

  За його словами, такі дії, в умовах війни з Росією, є неприпустимими, коли бійці АТО через відсутність реабілітаційних центрів змушені їхати за кордон.

  «Безсумнівним фактором бездіяльності та безгосподарності керівництва обласної ради та ОДА є безпідставна втрата можливості отримати цю базу на баланс області. Тому ми вимагаєм у голови облради скласти повноваження, а голові ОДА – піти у відставку», – заявив Стельмащук.

  Відео емоційної промови можна побачити на сторінці СТИКу в мережі Фейсбук.

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *