Під стінами Івано-Франківської облради відбувається мітинг націоналістичниї організацій (наживо)

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Зараз, 30 червня близько 9-ї години активісти Свободи, Національного Корпусу та Правого Сектору розпочнуть під стінами адмінбудинку Івано-Франківської обласної ради акцію з вимогами до депутатів винести на розгляд сесії та прийняти звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України негайно підписати Закон України «Про амністію у 2016 році».
  Також анонсовано вимоги прописані у Національному маніфестті щодо націоналізації російського капіталу в Україні, припинення постійного зростання тарифів з оплати комунальних послуг та продовження діючого мораторію на продаж землі до врегулювання економічної та соціально-політичної ситуації в країні.
  СТИК планує Live-включення заходу на своїй сторінці в мережі https://www.facebook.com/styknews/

  Станом на 09.25 акція так і не розпочалась. Організатори встановили десяток агітаційних наметів.

  У дворі адмінбудинку напоготові три автобуси з бійцями Національної гвардії.

  Станом на 09.50 більш активними “протестуваниниками” є родина Гриньківих, яка, вже традиційно, розмістила свій намет з вимогами про надання їм житла і “реабілітацію”.

  До мітингувальників вийшов голова обласної ради Олександр Сич та запросив уповноважених представників на сесію. Він пообіцяв поставити вимоги організаторів першими питаннями порядку денного.

  Відео виступу О.Сича – на сторінці СТИК у Facebook.

  Питання, які вимагають розглянути мітингувальники включені до порядку денного першими. Зокрема, питання про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України про Закон України “Про амністію”.

  Звернення прийнято більшістю голосів.

  Також буде розглядатись питання про надання погодження ТзОВ “ПАРІ” на користування ділянкою надр. Як писав СТИК, власником зазначеної фірми є екс-міністр уряду Азарова М.Злочевський.

  (Visited 102 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *