В п’яти санаторіях Верховної Ради України цього року відпочило чотири депутати

Опубліковано:

У 2017 році лише четверо народних депутатів України відпочили в закладах, що перебувають в сфері управління Верховної Ради України.

Таку інформацію Комітету виборців України було надано Апаратом Верховної Ради у відповідь на інформаційний запит, пише СТИК з посиланням на КВУ.

Апарат ВРУ повідомив, що наразі в сфері управління Верховної Ради перебувають такі заклади: державні підприємства «Пансіонат матері та дитини «Таврійські зорі» та «Готельно-оздоровчий комплекс «Затока», що розташовані в м. Скадовськ Херсонської області, а також бази відпочинку «Конча-Заспа» та «Пуща-Водиця» в м. Києві.

За 2017 рік у зазначених закладах відпочило разом із сім’ями 4 народні депутати ВРУ VIII скликання та 6 депутатів попередніх скликань.

«Державні санаторїі Верховної Ради є рудиментом минулого, із яким давно час попрощатися. Більшість депутатів ніколи в них не відпочивали, а тому утримання відповідних закладів є недоцільним. Готельні комплекси, санаторії, пансіонати ВР мають продані на відкритому конкурсі», – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.  

Відповідно до чинного законодавства народні депутати не мають пільг щодо забезпечення путівками для санаторно-курортного лікування. Відповідне положення було виключене із Закону «Про статус народного депутата України» в 2014 році.

За інформацією в мережі Інтернет, вартість проживання в пансіонаті «Таврійські зорі» в однокімнатному «стандарті» складає близько 680 грн. за добу.

До 2014 року фінансування санаторіїв Апарату ВРУ здійснювалося з Державного бюджету України. Так, у 2012 році за статтею держбюджету «Фінансова підтримка санаторно-курортного комплексу Управління справами ВРУ» було передбачено 87 млн. грн., у 2013 році – 88 млн. грн., у 2014 році – 3,5 млн. грн. (з урахуванням спеціального фонду).

Однак у 2014 році було внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України №501 від 16 травня 2011 року, якими було скасовано відповідне фінансування з метою економного використання державних коштів.

Блоги

Мирон Дмитрик

Переверніть вже того човна до бісової матері!

Коли я чую "Не розхитуйте човен" чи "Не діліть українців" як

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ