• 180x150
 • Чому Волгін прикував себе до батареї і що думає про це Марцінків

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У вівторок, 8 серпня, депутат івано-франківської міської ради Андріан Волгін прикував себе кайданками до батареї у кабінеті міського голови Руслана Марцінківа.

  До такого кроку він вдався, щоб змусити міського голову дати доручення юридичному відділу МВК підготувати позов до суду щодо розірвання договору оренди земельної ділянки поблизу міського озера на які будується друга черга “Парк Готелю”

  Андріан Волгін вважає будівництво незаконним і так аргументує свої дії:

  23 січня – в акті перевірки цілеспрямовано не вказали , що згідно з договором оренди землі тут має бути парковка.

  15 березня – депутатський корпус не підтримав мій запит щодо незаконної забудови- реконструкції ”Парк Готель”.

  11 квітня – на позачерговій сесії всі проголосували щодо припинення договору оренди землі фірмі “Гаразд”(Бородайко) (аргументуючи це тим, що громада проти забудови озера, комусь скасували договір , а тут морочать мені голову півроку !!! Саме тоді Руслан Романович на моє прохання пояснити законність зведення будівлі там, де має бути парковка є запис з сесії де мер дав протокольне доручення)”.

  “20 липня на сесії я попереджав, що перекрию дорогу. З заявою довелось почекати, аби зібрати документи ( якщо б їх хтось збирав ) і так можна безкінечно продовжувати . Мораль: якщо депутат не може добитися справедливості, то простій людині взагалі нереально !!! Питання – ви згідні жити в таких умовах? Я не ЗГІДНИЙ !!!”, – підсумував Волгін.

  З цього приводу свою позицію міський голова Руслан Марцінків оприлюднив у соцмережі.

  Хочу нагадати громадськості й самому Волгіну, що він є депутатом міської ради. Більш того, є членом депутатської земельної комісії.

  Тому для того, щоб вирішувати земельні питання, йому зовсім не обов’язково робити шоу у моєму кабінеті. У нього є інші важелі впливу на цю ситуацію, у полі закону та здорового глузду.

  Хочу зауважити, що з питанням цього будівництва вже давно працює УЗЕ та Держбудінспекція.

  Все має бути в межах чинного законодавства, не я давав дозвіл на будівництво, але за моїм дорученням, управління земельних ресурсів має вивчити та перевірити це питання та доповісти про результати на сесії 30 серпня“, – написав Руслан Марцінків у  Facebook.

  Також мер зазначив, що ініціює створення тимчасової контрольної комісії ради для вирішення цього питання в рамках закону.

  Раніше СТИК оприлюднив відео з брифінгу Андріана Волгіна з приводу будівництва другої черги “Парк Готелю”, який належить родині народного депутата Юрія Солов’я.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *