• 180x150
 • Надвірнянська райрада вимагає припинити переслідування Саакашвілі (ВІДЕО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутати Надвірнянської районної ради ухвалили звернення до керівництва держави з вимогою вжити заходів щодо недопущення порушення органами державної влади та посадовими особами Конституції України, чинного законодавства України та міжнародних правових актів.

  Як повідомляє прес-служба «Руху нових сил», депутати також вимагають  припинити політичне переслідування опозиційних політичних сил і не допустити порушення права особи на громадянство та вибірковості закону.

  Відповідне звернення ініційоване депутатами фракції «ВОЛЯ» партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі» підтримали депутати районної ради сьогодні під час сесійного засідання.

  Зокрема, депутат Тетяна Пришляк відзначила, що районною радою вже неодноразово приймались звернення до керівництва держави з метою припинення і недопущення таких дій, проте, на жаль, належного реагування  немає.

  «Більше того, нещодавно світова спільнота стала свідком численних безпрецедентних фактів із знищення демократії в Україні, серед яких: вбивство депутата Миргородської міської ради Олега Супруненка, відкриття численних кримінальних проваджень за надуманими фактами проти Героїв війни із Росією, позбавлення громадянства України Михайла Саакашвілі, відкриття кримінального провадження щодо голови ГО «Центр протидії корупції», Віталія Шабуніна і в той же час цілковитого  небажанням розслідувати факти корупційних зловживань, побиття силовиками воїнів, які намагалися зупинити потік контрабанди у Донецькій та Луганській областях, небажанням влади забезпечувати виплату заробітної платні для працівників бюджетної сфери, скидаючи цей тягар на місцеві бюджети, які фінансово обмежені», – наголосила Пришляк.

  «Розправа з політичними опонентами і власним народом – це прямий крок до узурпації влади та встановлення авторитарного режиму. Така ситуація є неприпустимою в Україні як в державі, що вже стала на шлях реалізації європейських і світових демократичних цінностей.

  Зусилля влади повинні бути направлені виключно на утвердження верховенства права, на гарантування і захист прав людини і громадянина, на розбудову і цілісність держави і аж ніяк не на знищення демократичних інститутів», – йдеться у зверненні.

  Нагадаємо, 22 лютого поточного року Міхеіл Саакашвілі під час перебування на Бурштинській ТЕС закликав людей об’єднуватися проти Ахметова та влади, яка його захищає

  (Visited 4 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *