Калуські бійці АТО вимагають припинити політичні переслідування

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 12 вересня, кілька десятків Спілки учасників АТО пізно ввечері відвідали Калуський відділ ГУ Національної поліції, щоб оприлюднити звернення щодо останніх подій в Україні.

  Своє звернення учасники АТО вручили начальнику Калуського відділу ГУ Національної поліції Василеві Маківничуку, передають «Вікна».

  «Події довкола в’їзду в Україну Міхеїла Саакашвілі стали резонансом в Україні та цілому світі. Гучним скандалом на кордоні влада відволікає громадську увагу від справжніх проблем, з якими зіткнулося українське суспільство в повсякденному житті. Розгорнувши політичні репресії проти активістів, влада перейшла конституційну межу дозволеного, породжуючи беззаконня та нігілізм. Сьогодні цей наступ на активних людей триває з новою силою. Ми вимагаємо від влади повернутися у правове поле та припинити переслідування! Нам у цей непростий час необхідно об’єднатися проти спільного ворога, який нищить нашу Державу із зовні та з середини, та не допустити ескалацію конфлікту в середині країни!», – йдеться у зверненні.

  Нагадаємо, депутати Надвірнянської районної ради ухвалили звернення до керівництва держави з вимогою вжити заходів щодо недопущення порушення органами державної влади та посадовими особами Конституції України, чинного законодавства України та міжнародних правових актів.

   

   

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *