• 180x150
 • Екс-начальник прикарпатської поліції очолив Донецьке облуправління

 • 180x150
 • Опубліковано:

  13 вересня під час наради з особовим складом Донецького Головного управління Нацполіції, що відбулася за головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового, був представлений новий начальник обласного главка.

  Як повідомляє прес-служба МВС України, ним став генерал Нацполіції 3-го рангу Микола Семинишин. До цього Микола Семенишин очолював поліцію Хмельницької області. З липня 2014 року – начальник УМВС України в Івано-Франківській області.

  Народився 25 листопада 1969 року на Хмельниччині. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1990 році міліціонером взводу патрульно-постової служби в місті Кам’янець-Подільському Хмельницької області. Згодом працював у підрозділах карного розшуку та на керівних посадах підрозділів правоохоронних органів Західної України.

  «Я вважаю, що генерал Семенишин сприятиме ефективнішому розв’язанню всіх проблемних питань, які будуть поставлені в цьому непростому регіоні. Сподіваюсь на ваш професіоналізм і бажання виконувати свої обов’язки», – наголосив Сергій Яровий.

  Новопризначений начальник поліції Донеччини нагадав, що основний девіз поліції України – «Служити та захищати».

  «Я сподіваюся, що всі підтримаєте основний девіз поліції Донеччини – “Служити, захищати та перемагати”», – додав він.

   

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *