Депутати Івано-Франківської облради вимагають припинити політичні переслідування

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 15 вересня, під час чергової сесії Івано-Франківська обласна рада прийняла звернення до центральної влади щодо недопущення фактів переслідування за громадянську та політичну позицію.

  Зокрема, у тексті документі згадуються відкриті кримінальні справи проти ветеранів українсько-російської війни, вбивство депутата-свободівця Миргородської міськради Олега Супруненка, кримінальне провадження проти активіста Віталія Шабуніна, позбавлення громадянства Михайла Саакашвілі, повідомляє «Бліц-Інфо».

  Варто зазначити, що останній пункт викликав у залі бурхливу дискусію. Так, депутат-«свободівець» Михайло Королик наголосив, що  фракція ВО «Свобода» засуджує дії Саакашвілі на західному кордоні, і закликав українців бути свідомими та не створювати собі месію.

  «Саме звернення дуже добре, але прошу колег-депутатів – не маніпулюйте іменами загиблих героїв заради власних інтересів. Гадаю, ставити в один ряд вбивство миргородського депутата-свободівця і політичні ігри Порошенка та Саакашвілі аморально. Але ми підтримаємо це звернення», – зауважив Королик.

  Нагадаємо, сьогодні під час XVII сесії Івано-Франківської обласної ради голова обласної виборчої комісії Зіновій Карабін повідомив про реєстрацію депутата обласної ради VII скликання Наталії Щербій.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *