Голова франківського автодору спростовує звинувачення нардепа

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Очільник Служби автомобільних доріг України в Івано-Франківській області Василь Буджак відповів на звинувачення народного депутата України Юрія Солов’я щодо завдання багатомільйонних збитків.

  Відповідь можновладець оприлюднив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

  Головний транспортник Франківщини нагадав, що парламентарій надіслав листи Прем’єр міністру України, голові Івано-Франківської ОДА «щодо можливого нанесення державі багатомільйонних збитків…. через те, що САД в Івано-Франківській області протягом 2015-2017 років без належного дослідження та необхідних висновків профільних проектних інституцій на пружність доріг формує проектні рішення, які практично по всім дорогам передбачають посилення основи шляхом виключно технологією “холодного ресайклінгу”, що вдвічі здорожчує вартість будівництва…».

  «Вважаю за доцільне спростувати таке звинувачення не тільки відповідями Прем’єр міністру і голові ОДА, але й в ЗМІ та всім жителям Прикарпаття. Читайте порівняльну таблицю і документи зі звіту Державного підприємства “Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна”», – написав Буджак.

   

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *